Choď na obsah Choď na menu
 


50.000 návštevníkov - poďakovanie

Moji milí návštevníci, 

v uplynulých dňoch podľa TOP listu prekročila táto stránka v návštevnosti 50.000 návštevníkov , za čo sa chcem každému jednému úprimne poďakovať za nazretie do týchto  stránok. Faktom ostáva, že v ostatných mesiacoch môj elán nejako opadol. Napriek tomu v štatistikách týchto estránok sa uvádza že napríklad v mesiaci Marec 2012 bolo na týchto stránkach 3995 a v mesiaci Apríl 2012 bolo 3.903 návštevníkov, kedy zrejme sa návštevnosť prehupla nad 50.000, pretože ku dnešnému dňu to činí už 50.539 návštevníkov.  

     Toľko teda zo suchých čísiel štatistík. Troška ma mrzí, že moji prispievatelia zaspali podobne ako ja. Je to možno aj tým, že som vyčerpal možnosť pridávania fotiek, ale som zistil, že kapacita sa mne obnovila  o viac ako 25 % a je možné, že asi pridávať fotografie ďalej môžem.  

      Pevne verím, že sa opätovne na tejto stránke rozbehneme už aj z toho dôvodu, že najmä odídencov z Dobšinej táto stránka potešila a tým som ja, ako aj moji prispievatelia  určitým spôsobom zaviazaní práve Dobšinčanom v ďalekej cudzine prezentovať kúsok domoviny v rôznom podaní.

      Ešte raz úprimná vďaka všetkým mojim prispievateľom za doterajšiu spoluprácu a samozrejme vďaka všetkým tým, ktorí túto stránku navštívili. 

V Košiciach 1.5.2012    Rudolf Pellionis

   

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pozdrav

(Kristína, 5. 6. 2012 18:06)

Blahoželám k návštevnosti, tešíme sa na ďalšie zaujímavé príspevky,prajem veľa úspechov.

Gratulácia

(Marta Mikitová, 2. 5. 2012 13:30)

Gratulujem k peknej návštevnosti stránky. Stránka je veľmi kvalitná, je tu mnoho faktov a zaujímavostí, stále je čo čítať, i keď je pravda, že by sa zišla aj častejšia aktualizácia. Prajem veľa ďalších nových nápadov a inšpirácií, ďalších prispievateľov a mnoho ďalších čitateľov!

Re: Gratulácia

(Rudolf Pellionis , 4. 5. 2012 13:38)

Marti, veľmi pekne ďakujem za hrejivé slová.